İzleyiciler

28 Nisan 2015 Salı

keçe oyuncaklar-DIY

Hey millet Merhaba yeniden.  Günleeeeer sonra burada olmak harika bir duygu. dört aydır evimden ayrıydım. Bebek için ailemin yanındaydım. Birbirimize alışana dek orada kaldım.  Ve nihayet bir hafta önce döndüm eve. Yeni düzene alışmak uzun zamanımı aldı ama hallettik sanırım.
Bebişle saatler su gibi geçiyor valla. Hiçbişeye vakit bulamıyorum. Tuna'nın emmesi, Tuna'nın çişi bezi, Tuna'nın uykusu derken kendimi yatakta buluyorum. Ama herşeye değer, o bir mucize.  Allah herkese nasip etsin.  Amin.Gelelim konumuza. Keçe meğer ne mucizevi bişeymiş yav.. çok güzel işler çıkıyor.  Bebeğime oyuncak yaptım bende. Modelleri pinterestten buldum. Çizdim kestim.  Kenarlarını iğne oyası gibi birleştirdim. Annemin yardımıyla elbette.  İçine elyaf koydum. Gözleri de hareketli. Çok Şirin oldular.  birer küçük de zil diktim. Ağzına gelmeyecek şekilde.


Çok sevdi Tuna. Ayaklarını yere vura vura oynadı. Bana da iş güç yapabilmek için biraz zaman kazandırır artık :)

Not: beşiğimiz babamızın bize sürprizi. Başta mecburen o sevimsiz park yataklardan almıştım istemeye istemeye.  Eve geldiğimde ise bunla karşılaştım. Çok duygulandım. Buradan tekrar teşekkür ediyorum sevgili eşime.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Pages - Menu

Popular Posts

Hakkımda

Fotoğrafım
Merhaba, ben meride. Küçük bir kasabada öğretmenim. Çekirdek ailemle beraber, sobalı evimizde yaşayıp gidiyoruz. Güzel olan her şeyi seviyorum. Dekorasyon, el işi, yemekler, güneşli havalar, deniz kabukları, güzel banyolar, siyah beyaz fotoğraflar, yaşanmışlığı olan bir kenarda unutulmuş eşyalar... buyum işte ben :) Güzel paylaşımlarda buluşalım! :)

Blogger news